| lauralauralaura a întrebat:

Merg peste o luna in Spania... Sper ca nu imi trebuie pasaport...asa-i? Buletin am...va rog sa ma lamuriti.

10 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Cu buletinul e de ajuns.bienvenida a españa, el pais del sol, del amor y de las fiestas. oleeeeee.

| selef a răspuns:

Doar cartea de identitate si ar fi bine sa-ti scoti de la casa de asigurari de sanatate cardul international de sanatate sau sa-ti faci asigurare de sanatate.

lolita
| lolita a răspuns:

Apro de ce a zis Dr.BenZona. sper ca vii acum pe 19 cand incep fiestele de vara. sfat: ferste-te de scandaluri si droguri poti avea serioase probleme, si tinand contt e faptul ca s-au gasit buletine cu putine elemente de seguritate, cele din anul ( 2003) este posibil sa ti se confiste si... sa vedem cu ce te intorci acasa.

| turtl3 a răspuns:

Nu iti trebuie pasaport.

| dulshe a răspuns:

Desigur ca nu iti trebuie pasaport, mama mereu merge cu buletinul pentru ca pasaportul ei este expirat!

| alma a răspuns:

Cu buletinul poti calatotri fara probleme, problema este in Spania ca daca vrei sa cumperi ceva cu cardul nu toti accepta buletinul, parerea mea e sa-ti faci si pasaport pentru siguranta ta. A... poate ma vizitezi, locuesc in Madrid (Coslada). Drum bun

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In mod normal nu, dar e bine sa ai, si cu uita de cardul de sanatate.

daniela
| daniela a răspuns:

Spania este fara pasaport. Cartea de identitate daca este in termen este suficienta.

| lauralauralaura explică:

Ms mult

| SweeTLemon a răspuns:

Spania :X e foarte frumos, am fost de multe ori. Ajunge doar buletinulwinking Distractie placuta