| tewutu a întrebat:

Merita incercate excursiile cu grupul de turisti chiar daca nu cunosti pe nimeni de acolo? Iti faci usor prieteni?

5 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Daca esti o persoana descurcareata merita, daca esti timid nu o sa te simti bine intre persoane straine

| FărăFiltru a răspuns:

Nu te duce, părerea mea. O să te apuci de fumat, droguri, si băut. Sau asta am păţit doar eu?

| OnuOnulică a răspuns:

Oriunde iti faci prietenii daca stii sa vorbesti

| DianaDiaa a răspuns:

De ce nu? Se presupune ca suntem civilizati nu? Atunci de ce ne-ar fi greu sa comunicam?
Eu zic sa incerci ...nu prea ai de pierdut....de bani stii sa ai grija in caz ca cine stie, nu bagi mana in foc pentru nimeniwinking

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu siguranta, oricum te duci pentru un traseu mai ieftin