| KSD a întrebat:

Mi-am cumparat biletul de avion online,si l-am primit dupa plata in format electronic. vreau sa stiu daca trebuie scos la imprimanta neaparat colorat cum e el, sau se poate si alb si negru?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alb negru

| mihai69 a răspuns:

Nici nu trebuie tipărit musai. ești în sistem, te vor găsi când mergi să faci check-in. Doar dacă faci check-in online trebuie să tipărești boarding-pass-ul. PS poți tipări biletul și alb-negru, dacă ții musai să-l ai tipărit.

| KSD explică (pentru mihai69):

Imi place cum zici "musai" laughing) bun, merci fain de informatie. nu am fost niciodata cu avionul, si plec asa hai hui si habar nu am ce trebuie sa fac, cred ca ma pierd in aeroportlaughing)

| KSD explică (pentru mihai69):

Nu sti, check-in-ul la aeroport se taxeaza?

| mihai69 a răspuns (pentru KSD):

Unele companii taxează check-in-ul la aeroport. Chestia apare clar pe saitul lor. (n-au voie să te pună „în fața faptului" fără să te fi avertizat explicit anterior).