| dora71 a întrebat:

Mi-am cumparat un bilet de tren pentru o anumita zi dupa care mi-am dat seama ca trebuie sa plec cu doua zile inainte. Pot sa schimb biletul sau este nerambursabil? Daca totusi se poate schimba, atunci unde, in gara, la o agentie?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Cred ca si la agentie si in gara poti schimba.
Ai grija sa nu treaca ziua trecuta in bilet, pentru ca nu se mai poate face nimic in situatia asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la agentia de unde l-ai luat si il schimbi cu altul cind doresti, asta daca sint locuri in data in care doresti sa pleci. fa asta cit mai repede pentru. ca poti pierde banii partial sau total. cred ca acum de sarbatori, nu vor fi probleme sa il schimbi.