| DoarTuDoarEU a întrebat:

Mi-ar ajunge 345 eu in Italia pentru 7 zile? Plus transport? Cu masina?laughingStiu ca este un numar mic de bani, dar va rog ajutati-ma si pe mine! Pentru 3 persoane!

Răspuns Câştigător
| Moora123 a răspuns:

Depinde. Mancarea nu este atat de scumpa. Cazarea poate fi scumpa.

Acum, un pachet de tigari e 4 - 5E. O sticla de apa minerala era 1.5E - 2E acum 3 ani si lista poate continua.

Eu unul am cheltuit cam 250 intr-o saptamana, fara cazare sau transport si am stat linistit. Daca vrei sa te si distrezi, atunci iti recomand sa mai adaugi bani.

| DoarTuDoarEU explică (pentru Moora123):

Da? Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| Carmen_Maria_Dayana_1997 a răspuns:

Eu locuiesc in Italia si pot sa iti spun ca imi trebuie doar 250 pentru drum daca merg cu masina iar pentru cazare nu iti ajung 345 nici pentru o zi dar pentru 7 zile si 3 persoane...cu 345 nu poti face nimic imi pare rau :/

| Moora123 a răspuns (pentru Carmen_Maria_Dayana_1997):

Nu iti ajung 345 de EUR cazare pentru o persoana o zi in Italia? Sa nu exageram happy

Italia este mai scumpa decat Romania dar doar daca nu vrei sa stai la Hilton *****, atunci nu te costa 350E pe noapte cazarea.

| Carmen_Maria_Dayana_1997 a răspuns (pentru Moora123):

Eu iti zic asa cum fac eu si nu stau la hotel de 5 stele, un drum cu masina te costa in jur de 250 de euro iar sa te cazezi 7 zile si 3 persoane nu ajung 345, o spun din experienta:/

| Moora123 a răspuns (pentru Carmen_Maria_Dayana_1997):

"iar pentru cazare nu iti ajung 345 nici pentru o zi"

| Carmen_Maria_Dayana_1997 a răspuns (pentru Moora123):

Ba da dar nu pentru 7 zile si 3 persoane :/