| Saramt a întrebat:

Multumesc mult TPU!

Mi-ati dat multe sfaturi bune si acum eu si iubitul meu ne vom casatori, eu am 19 ani si el la fel, deci sunt foarte fericita!

Stiti niste locati bune pentru luna de miere?
INAFARA DE TARILE DIN ASIA! P.S. poate fi si Turcia.

FUNDA!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

In sfarsit e cineva fericit... felicitari si casa de piatra

| mgtow a răspuns:

Sper sa duce-ti traditia modei veche fara inselaciune si probleme in familie deoarece asa se casatoreau tinerii la varste mai mici. Sanatate si viata buna, nu le am cu turismul dar Londra ar fi o optiune buna pentru inceput.

| CryChristiAN a răspuns:

Casa de Piatra.
EU am 15 ani si voi fi norocos daca ma voi insura si eu la 19 anibig grin

Cateva locuri pentru luna de miere: Grecia, langa un hotel cu vedere la mare, respectiv ocen, o vacanta in New mexico, in Israel in orasul Beethleem sau la raul Iordan :d, o vacanta pe Coasta de Est a Pacificului sau pur si simple 1 calatorie in jurul lumii.Ar mai fi Australia, cu animalul sau mai bine-zis mamiferul cangurul. Poti sa calatoresti si in Argentina sau Brazilia big grin. EU as alege New mexico si coasta americii de vest si o vacanta in Israel.(PS: o calatorie in jurul lumii)

Succes.

| TianaWasBTW a răspuns:

Daca doresti sa nu fie in europa ar fi o idee, Rio De Janeiro sau insulele Bahamas/Seychelles/Puerto Rico, daca vrei ceva mai relaxant incearca India sau tara din Africa. Nu uita ca Australia este un loc foarte impresionant, mai ales Sydney. In Europa ar fi cam : Paris/Londra/Scotia/Grecia/Italia/Spania.

| Jeican_Flavius_1980 a răspuns:

Maldive, Mauritius, Seychelles. Vezi la http://voyagers-club.com/luna_miere.html

| Saramt explică:

MULTUMESC!

Am sa aleg: America de nord, san diego [am niste rude in america]
OR
Londra...
VOI CE ZICETI?

| DarkSonik a răspuns:

Casa de piatra, ar fi o idee sa mergeti in Caraibe.

| Against a răspuns:

Miami love struck