| Dramaa a întrebat:

Neata TPU! Cine a fost anul acesta pe litoralul romanesc? Mai exact
Venus sau Saturn? Unde v-ati cazat caut si eu in special apartament 2-3 camere cu pret integral. Spuneti-mi si mie preturi/zi Si eventul nr de contact. Dau fundita raspunsului ce ma va ajuta.

3 răspunsuri:
| CPR a răspuns:

Chiar astazi am vorbit cu cineva care a spus ca este o pensiune foarte frumoasa cu o servire impecabila in Saturn 80lei/zi eu as zice ca merita mai ales ca am auzit caau tv, frigider, in camera si pensiunea este nou construita

| cerculetezburatoare a răspuns:

Eu am stat in Venus, la hotelul Sunquest: ai piscina, masa delicioasa, e aproape de mare, la 3 min distanta de plaja, ai TV, frigider daca nu ma insel thinking

Răspuns utilizator avertizat