| Suparata05 a întrebat:

Nu m-am mai omorat, am ales sa ma omor pe alta data, ca nu am avut acel "stimulent"... Sugesti? Sa ma omor, sa nu ma omor? Mentionez ca aseara am plecat la 00:00 de acasa [Ora mortii], si m-am dus in club, am venit la 5:00. Am vrut sa ma omor la 5:00, dar nu am facut-o. De ce nu am facut-o?
Din cauza femeilor! ca observ din ce in ce mai multe c*rve pe lumea asta!
Si viata e frumoasa cand ai p*zde.

6 răspunsuri:
| cocktailspk a răspuns:

Vrei p*zde?
Fi optimist.
seductie.com, dacă nu... fă cum vrei.

| Octaviana_9832 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de o programare la psiholog cat mai repede posibil.
Viata are prioritare... poti vedea in ea mai mult decat iti imaginezi. Gandeste`te la lucrurile frumoase nu la cele care te fac sa te omori. Unii ar face orice sa traiasca iar tu...
In fine.gandeste`te mai bine...winking
Sau mai bine spun gandeste`te mai bine pe cine prostesti de aici happy.

| cristiancristir a răspuns:

Daca sunt numai cu. e atunci da-le bani ca sa le f... Nu renunta la viata ca un las. Tu fa ce iti place si traeste-ti viata.

| JuStKid a răspuns:

Mori date dq.navem nevoie de pleave ca voilaughing

| ChristineW a răspuns:

Nu mai incerca sa te omori ca de fapt tu nu vrei asta. Ai succes la fete deci esti frumos. Daca erai ceva de genul 180 de kile si urat cu draci si eu m-as fi sinucis. Viata e frumoasa daca sti so traiesti...

| XK a răspuns:

Nu ai tupeu sa te omori laughing