| adrian1985 a întrebat:

Nu-mi spune cineva cum pot sa ajung de la Zalau la Arieseni cel mai rapid, cu transport in comun? Sau ruta cea mai scurta, tot cu transport in comun?

1 răspuns:
| C0nstantin a răspuns:

Zalau - Oradea http://www.autogari.ro/Transport/Zalau-Oradea/512-98.aspx?zi=2012-12-15
Oradea - Arieseni ai transport de la autogara Scorte Trans pe ruta Oradea - Alba Iulia. Plecare in fiecare zi de la ora 10:00 din autogara si ajungi in: Vartop - partie schi 14:00
Arieseni - centru 14:15