| ponturi a întrebat:

O cazare ieftină și bună în București, la hotel sau pensiune în zona gara sau sector IV, dacă ar fi agreată și MApN certificată ANF ar fi și mai ideal. Caut o cazare într-o cameră unde să stau cu soția, cu duș și toaletă.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si de ce nu faci cerere la comandantul garnizoanei Bucuresti sa stai la camin? Informeaza-te la telefon si apoi trimiti cererea si ce mai trebuie prin Fax sau e-mail.
Telefon: 021 420.71.22;
Fax: 021.421.31.67;
E-mail:comandamentulgarnizoanei@yahoo.com

| ponturi explică (pentru Salontanul):

Am plecat deja sunt pe drum spre București, și voiam să folosesc decontul adică să iau factură să pot deconta.

3 răspunsuri:
| unvecin a răspuns:

Vezi airbnb

| ponturi explică (pentru unvecin):

Mersi am să mă uit.