| remus a întrebat:

o duminica minunata va doresc tuturor TPU!
cunoaste cineva cam cit coasta estimativ un pelerinaj la locurile sfinte, israel, pe cont propriu?
multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mulțumesc și ție asemenea.
În jur de 2000 de euro la purtător să vezi acele frumuseți diin Țara Sfântă.
Călătorie plăcută și drum bun.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Am gasit ceva pe site-ul Patriarhiei Romane.
http://www.pelerinaj.ro/pelerinaje_externe.htm
Sunt mai multe oferte si ai de unde alege.

| alexa a răspuns:

La noi la biserik din oras se face peste o luna un pelerinaj aqlo...
iar cei care se duc trebuie sa scoata din buzunar 1500 euro
eu zic k meritawinkingmai ales daca ai k pana la urma o data. n viata poti merge aqlo

| claudya a răspuns:

Pe cont propriu? e cam costisitor mai bine incearca asa cu cineva care a mai fost si care are cunostinte in cauza...