| alexandrubt13 a întrebat:

O intrebare pe tichetele astea de vacanta de 1450 ronise poate cumpara si benzina pentru deplasarea in vacanta sau cum se mai pot schimba pe meniuri la restaurant sau pe mai ce?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"se poate cumpara si benzina" - sorry, NU

"se mai pot schimba pe meniuri la restaurant" - DA doar să umărești ce scrie pe factura primită: servicii turistice sau ceva în genul ăsta

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cazare si masa la un hotel.
Benzina nu ai cum.
Daca mergi in excursie pe cont propriu cu masina sau trenul te poti caza in mai multe locuri. Sunt tichete valorice nominale.
happy

| FaraNumePls a răspuns:

Mergi frumos la hotel sau pensiune si cumperi pachete(sau nu) cu ajutorul tichetului

| BroascaCuElice a răspuns:

Iti poti plati cazarea la hotel sau pensiune