| pagetoc a întrebat:

O recomandare pentru o destinatie de vacanta relativ aproape, pret bun si vremea sa fie favorabila pentru plaja? Mersi!

5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Depinde ce intelegi tu "pe aproape"! Nu ti-ai afisat nici varsta, nici unde locuiesti, (in "profil") si mai ales de ce buget dispui.

| pagetoc explică:

Nu mai departe de Europa. Nu conteaza varsta, sufletul meu este mereu tanarwinking. Buget: 700 euro.

| infopozitiv a răspuns:

Iti/va recomand Gran Canaria din insulele Canare: deosebit, special, aparte.
http://www.infopozitiv.com/concediu-in-gran-canaria-insulele-canare/

| rocket a răspuns:

Gasesti o multime de oferte pe www.idealtour.ro si sunt sigur ca vei putea sa te hotarasti la una.