| anonim_4396 a întrebat:

O sa merg in vacanta pe insula Thassos din Grecia. Ce zona sa aleg pentru cazare? Am auzit ca ar fi frumos in Potos.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toata insula arata cam la fel si ajungi oriunde cu masina

| Panamax a răspuns:

Insula este mica. Poti sa stai unde vrei daca esti cu masina.Eu am stat la Limenas si mancam uneori la Potos la restaurantul unei romance.
Este plin de romani iar umbrelele sunt inghesuite.Plaja faceam la o plaja cu plata Makryamos unde pentru 10 Euro aveai conditii decente, adica mai putini moldoveni galagiosi pe laga tine.
Nu m-as mai duce si a doua oara pe insula.