| remus a întrebat:

o zi buna va doresc tuturor...
ieri am postat o intrebare si vad ca nu apare nicaieri, cu suzele de rigoare o repet: - a mai intilnit cineva o situatie absurda de felul acesta: la un punct de trecere a frontierei in sirbia nu mi s-a permis sa trec pe jos, cu toate ca aveam acte in regula, obligator cu auto, paradoxu este ca la intoarcere( intrare in tara) era voie sa calatoresti pe jos, CE PARERE AVETI?
PASTE FERICIT alaturi de cei dragi ruturor TPU!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu exista nici o reglementare, nicaieri in lume, ca n-ai voie pe jos, sa treci frontiera!
Trebuia sa-i desenezi o masina, pe o coala de hartie sau sa duci una mica in buzunar! Sa fie satisfacuti! tongue