| Aoxkajcjw a întrebat:

O zona turistica in Romania? Nu foarte depărtată de judetul Alba și nu prea scumpa

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cand vrei sa vezi ceva frumos iti iei bagajul, bani si pornesti in tara pe distante lungi nu scurtewinking ca poate nu ai ce vedea pe distanta mica

| sierra1 a răspuns:

Da, sunt multe, unde ar dori domnia voastră să meargă?

| Aoxkajcjw explică (pentru sierra1):

Daca îs așa multe da mi și mie câteva...

| sierra1 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Repet: unde ar dori domnia voastră să meargă?

| Simpatic a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Mie imi plac ocenele cu sare gen targu ocna, apoi barajele cum sunt destule, dupa aia transfagarasan, transalpina, brasovul, sinaia, hunedoara cam din astea am vazut si eu pot sa iti dau o lista de pe google dar daca nu am fost in toate nu are rost.Ai ce vedea in tara noastra, doar ca eu nu am fost mare fan munte si am facut cateva iesiri in rest prefer sa colind orasele deci asfaltul si betonul cu treaba.
Vara asta poate reusesc sa fac un tur de tara, sa vedem ma retine pandemia in schimb.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zonă turistică? Ce înțelegi prin zonă turistică? De exemplu zonă turistică sunt toți Munții Apuseni.

| Aoxkajcjw explică (pentru sadrian46):

O zona unde ai ce vedea...

| sadrian46 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Padiș în munții apuseni.

| LaurAndreii a răspuns:

Munti de sare e o zona turistica.