| BeSmart17 a întrebat:

Off lume! Vreau sa merg in aceasta vacanta in America. Nu am fost niciodata in alta tara, dar nu am posibilitatea sa merg in California. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Off, lume, sunt atitia oameni care nu au fost niciodata nicaieri, ăia ce sa faca? Sa se sinucidă? ce poti face? nimic, de ce nu poti merge in california? ca nu ai bani nu? ai dorinte, mergi virtual pe internet cu degețelul pe hartă, pana dai de California, si gata ai fost. Dar de ce este asa o tragedie ca nu mergi in California? Ce varsta ai? Off lumea asta de c@cat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E fată mă, ce l@bă visezi. Sa faci tu?

| jon987654321 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nu te'ai prins? pentru a putea merge in US.ea fiind fată...el a spus.

| CuriousStuff a răspuns:

Daca ai banii necesari sa incepi sa-ti faci actele. Sa aplici pentru viza... De lucrat acolo o sa fie imposibil. Pentru ca viza pe care o iei tu nu iti permite si sa lucrezi iar daca incerci si esti prinsa o sa te trimita americanii acasa. Daca vrei sa mergi sa lucrezi iti trebuie alt tip de viza, si ca sa o obtii prima data trebuie sa ai un contract de munca acolo.

Daca iti iei viza o sa poti merge fara probleme, in functie de cat vrei sa stai si cat vrei sa te plimbi si vizitezi o sa ai nevoie cam de la 5000 de dolari in sus.

| DovleacTurbat a răspuns:

Munceste pana vei avea poaibilitatea. Dar ce e asa wow sa pleci in Ameria sau alta tara straina?

| BotezanDaniel a răspuns:

Bună! Să știi ca există în Europa țării mult mai extraordinare! Danemarca,Cehia,Germania, Polonia, Ungaria.În California nu m-aș duce nici pe gratis. big grin

| AlyDulcika a răspuns:

Pune bani deoparte si cand ai strans destui, du-te happy

| aAr0nFTW a răspuns:

Daca ai varsta de 18+ si ai un cont bancar, poti face un imprumut pentru o perioada de timp si cand te duci in California nu doar sa te distrezi, ci sa incerci si sa faci rost de bani adica sa te angajezi la lucruri posibile pentru varsta ta si cand vi in tara sa mai muncesti si sa iti platesti datoria daca doresti foarte mult sa vizitezi California. Apropo, ca sa mergi in America iti trebuie viza.