| am3ndam3nt a întrebat:

Pareri Hello Tour International?

Le: Neseriosi, m-au mintit ca ajung la 11 in Timisoara, m-au pus sa las pachetul la un paznic si nu au mai venit dupa el, Banuiesc ca tot asa le si livreaza

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Parerea mea e sa folosesti o firma de colete nu transport persoane. Ca si altii au lasat colet pe fany si ce sa vezi, cineva sa agat de el la coborarelaughing

| Catrice a răspuns:

Acum ajung târziu, așa a pățit săptămânile astea și o cunoștință care a trimis de dkua ori pachet in Italia... înainte ajungea la ora X, acum a ajuns cu 4 ore mai târziu.