| edyroman a întrebat:

Parinti mei fac 25 de ani de caznicie si as vrea sa plece la o statiune cu baii termale si nu stiu unde. nu vreau sa fie foarte scump ...va rog ajutati.ma happy... dau funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| florinell a răspuns:

La baile felix e frumos, si e si ieftin, de fapt sunt pensiuni cu camere duble si la 30 de ron pe noapte, si intrarea la bai e 15 ron de persoana, dar daca cauti pe google despre baile felix gasesti...Bravo parintilor tai pentru ca au ajuns la atatia ani de casnicie, inca o suta sa le dea Domnul, numai bine!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt: olanesti, govora, baile herculane, felix, guagiu bai.

| iacobitza a răspuns:

Baile herculane uitate p google e super acolo

| Sonny a răspuns:

Baile Felix, ca is goale acum, iesi mai ieftin decat daca ai sta acasa! laughing