| Amypss a întrebat:

Parintii mei imi cer sa aleg intre Grecia si Turcia ....eu as alege Turcia, vio ce credeti?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

As alege Turcia daca as vizita si istanbulul cateva zile.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu aleg ei?!?
Turcia - e țara care ne-a asuprit câteva veacuri și ne-au jefuit resursele. Acum așteaptă să mergem noi de bună voie acolo...
Grecia - o țară cu ceva istorie, cu peisaje și tradiții minunate, climă ceva mai plăcută și foarte ospitalieră. În plus, e în UE, nu ai nevoie de pașaport, e mai aproape.
Mâncarea e foarte bună și distracția e ok.
E drept, nu au stațiuni A.I. ca turcii, dar și aici te simți foarte bine.

| Borsko a răspuns:

Cui ii pasa

| jamal000 a răspuns:

GRECIA fara indoiala!

| vadu22 a răspuns:

Turcia