| nelicica a întrebat:

Parintii mei ma duc la tabara si eu nu vreau... dar plingerile mele nu le impiedika sa ma duca la tabara... ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Ponk a răspuns:

Stiu stiu si eu am trecut prin asta sad
vorba vine taci si inghite.
n-ai ce face daca parintii isi pun ceva in cap laughing ai dat de dracu`
sucess happy

| iasomie a răspuns:

Hai ca nu e chiar atat de rau.in tabara e cel mai tare. M-a duc si eu maine intr-o tabara si sunt sigura ca o sa fie bine.Si mai merg cu prietena mea, iar daca camera e de doua persone nu o sa doarma niciuna.Fi bucuroasa.

| Psihiatra a răspuns:

Spune ca te temi de tzantzari, ca te tem i ca o sa iei ciuperci, ca sunt multe boli, ca nu sunt conditzii agreabile si tot felol de chestii din astea si o sa-i pui pe ganduri.Sau spune ca nu te duci daca nu vine cu tine cel/cea mai bun/buna prieten/prietenatongue

| casy99 a răspuns:

Incerca sa ii asculti... in 2006 nici eu nu voiam pentru. ca le ziceam ca nu imi place. dar ei imi spuneau ca nu am de unde sa stiu avand in vedere ca nu am mai fost. dar a fost super!