| anonim_4396 a întrebat:

Pe 19 iulie trebuie sa plec in Lihtuania cu inca niste prieteni si nu gasim un microbuz, puteti sa-mi dati unul, sau sa imi propuneti unul... urgent

2 răspunsuri:
| DixieIsCrazy a răspuns:

Ia-ma si pe minee laughing)

| vangaelis a răspuns:

Unde se gaseste Lihtuania? poate Lituania, ai vrut sa scrii si tu in engleza ce sa spun, dom'le.
Cum sa-ti dam microbuz? Fii mai explicit omuletule, reformuleaza intrebarea.

Pai tu cum pleci intr-o tara straina fara sa te interesezi de dinainte ce si cum?

Mare ti-e gradina Doamne!