| Elena2Melania a întrebat:

Pe 7 ma duc in Valencia -Spania, si stau pana pe 8 octombrie...ce trebuie sa imi iau in bagaj, lucruri mai importante?
Si stiti cumva cum este vremea acolo in perioada asta?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Temperatura de regula e ceva mai ridicata decat in Romania in acea perioada, insa e posibil sa prinzi si zile de ploaie. in septembrie incep ploile, deci nu miza doar pe faptul ca la mediterana e mai cald.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai cald ca la noi, dar au si ei zile ploioase. Distractie placuta! Vreau si eu sa merg in valencia de multa vreme. Sper ca anul viitor sa reusesc.