| ProblematicUser a întrebat:

Pe avion tarom mai exact b737-300 dupa ce te-au servit cu o ciocolata si suc, cafea etc. iti mai dau dupa acea? Zbor de vreo 1 ora si 40 de minute.DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| LucianStroe a răspuns:

Trebuie sa ai inchis telefonul.

| Criterion a răspuns:

Indrazneste sa soliciti si vei fi servit(a)."As putea sa primesc inca un suc?"(astfel formulat sau altfel, politicos)
Astept funda.

| LucianStroe a răspuns:

Si de fapt meniul nu depinde de tipul avionului (deni nu conteaza ca e B737-300) ci de durata zborului. Daca e un zbor scurt, cred ca aia a fost tot.

Dar nu zbori ca sa mananci.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Mai cere da trebuie sa le platesti.

| ProblematicUser explică:

Pai nu dar la un zbor de 1, 30 ore ti se face sete la un moment dat...

| deny2013 a răspuns:

Inchide telefonul!

| Alicezzz a răspuns:

Dupa ce te intreaba daca vrei apa,suc, cafea, vin, covrigei sau eu mai situ ce au ei in meniu in ziua respectiva tu iti alegi din ceea ce ofera ei, si dupa depinde daca mai doresti ceva din ceea ce au ei, poti cere si te vor servi, dar daca doresti altceva ai in catalog iti comanzi si platesti! bafta!