| Gamingx61 a întrebat:

Pe site la CFR Calatori zice ca este obligatoriu sa fac rezervare in tren spre Dej-calatori. Nu pot sa platesc online, pentru ca nu am card, pot s-o fac la gara?
Daca da, cum fac?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Da, poti!---iti cumperi biletul de la casa de bilete din incinta garii de plecare.Important este sa fii la casa de bilete cu cel putin 1 ora inainte de plecarea trenului(pentru rezervarea locului, desi nu cred ca trenurile sunt atat de aglomerate ca sa nu poti gasi un loc pentru a sedea!)

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Mergi frumos la casa de bilete din gară!