| 358ili a întrebat:

Pe site-ul asta http://english.11st.co.kr/......tion.tmall poti beneficia de o calatorie gratuita in coreea? Explicati-mi si mie care stiti engleza mai bine. FUNDa

Răspuns Câştigător
| foreveryou a răspuns:

Deci e vorba de un concurs in care ai sansa de a castiga un bilet de avion care sa te duca-n Koreea( de pe 15 ianuarie pana pe 31 ianuarie) si a doua sansa in care castigi din nou un bilet tot la Koreea dar tine de pe 1 februarie pana pe 28 februarie dar trebuie sa te inscrii, din moment ce primul a expirat iti sugerez sa te inscrrii pe al doileawinking funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| foreveryou a răspuns:

Spune exact ce nu intelegi, ca asa e mult de zis laughing

| 358ili explică (pentru foreveryou):

Vroiam sa zic ca nu inteleg ce ii cu oferta aia.Ar conta mult daca m-ai ajuta...happy