| kkkmakafull a întrebat:

Pe unde'o ardeti vara asta? eu una "imi mut resedinta la >constanta:"voi?

10 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Italiaaa babyyyyy. da am suncalaughing si marea e la 50 m x_X de mine

| kkkmakafull explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Oooo daaalaughing)

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru kkkmakafull):

Bunoci :X

| kkkmakafull explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Ooo' ma lasi?! si' n'Romania noastra sunt o groaza de bunoci ha ha mai ales prin cluj...laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru kkkmakafull):

Astia din Romania sunt buni buni!laughing Aia din Italia mai putin...da` sunt si ei smug

| CoryLovee a răspuns:

Eu si pe la Constanta. dar si pe la Brasov, ma duc si in Cipru 3 saptamani. happy

| kkkmakafull explică (pentru CoryLovee):

Ce fain! eu ma duc la ierusalim pe 3 iulie dupa admiteresmug

| CoryLovee a răspuns (pentru kkkmakafull):

Frumos!

| alexsendog a răspuns:

Nu veni la constanta. Iti supun din proprie experienta, sunt aici de la 7 ani, dar regret aproape tot timpul ca am facut aceasta schimbare. sad