| Awwr_Giulia_1997 a întrebat:

Pe unde trebuie sa o iau ca s-a ajung la Buftea? happy Dau o funda.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai zi de unde?

ai doua variante, din Bucuresti iesi prin Bucurestii Noi sau de pe DN1 undeva dupa Otopeni (venind de la Bucuresti) faci stanga. Arunca un ochi pe google maps nu musca

| cristimihailov a răspuns:

Pe google maps.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde de unde reaq pleci. Din Bucuresti, din Afumati, de la Slobozia, de la Medias?

| Saveluc a răspuns:

Buna, de unde pleci ca sa te indrum, esti cu masina?

| meryy11 a răspuns:

PAI MERGI spre banesa apoi iesi din Bucuresti spre Otopeni treci de Otopeni si mai multe localitati si mai mergi ceva si va fi un indicator pe stanga spre Buftea si faci stanga Buftea sa stii ca e mai aproape de Ploiesti P.S fi atenta ca eu nu am vz prima data indicatorul -daca nu esti clara cauta pe google maps Funda?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru meryy11):

Treci de Otopeni si faci stanga? O iei prin Corbeanca sau cum? Corbeanca oricum nu are nicio treaba cu Ploiestiul...

| meryy11 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Din cate imi mai amintesc treci de corbeanca