| RaspberryLover a întrebat:

Pelesul e mai frumos ca Branul? alegeti!

7 răspunsuri:
| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Mie imi place pelesul

| Minks a răspuns:

Daca alegi sa il si vizitezi, e mult mai frumos. E mai recent decat Branul, arhitectura mi se pare mult mai atractiva. Ai si ce sa vizitezi, la Bran vezi niste lemne si cam atat. La Peles gasesti chestii interesante. Numai pretul e cam piperat, dupa parerea mea.

| Deliα a răspuns:

Pelesul imi place mai mult

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Branul este si va fi mereu mult mai frumos decat Pelesul. Simti altceva cand esti la Bran e ceva deosebit.

| darrio2007 a răspuns:

Ambele sunt la fel de frumoase in felul lor.Mie imi place Peles.

| mona a răspuns:

Peles e mai frumos