| WhatABeautifulDay a întrebat:

Pentru a cumpara un bilet de tren/autocar am nevoie de un act de identitate sau trebuie doar sa platesc pentru bilet?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca esti elev si beneficiezi de reducere trebuie sa ai carnetul de elev la tine si eventual si buletinul.
Daca beneficiezi de reducere ca student trebuie sa ai legitimatia de calatorie si buletinul la tine atat cat cumperi bilet cat si cand prezinti biletul controlului.
PEntru bilet normal, fara niciun fel de reducere, nu ai nevoie de acte.

1 răspuns:
| Anonim12t a răspuns:

Daca esti elev ai nevoie de carnet de elev in cazul in care doresti abonament si la biletul de tren ai nevoie de buletin