| Anonimul151 a întrebat:

Pentru cei care ați călătorit în Turcia, exemplu Antalya, orașul Alanya, cu agenție de turism sau pe cont propriu.

În momentul cand ați vrut sa luați un autobuz, să mergeți intr-o anumită zonă, de unde ați făcut rost sau de unde se poate lua AntalyaKart? E acel card cu care se poate călători cu autobuzul, metroul, tramvaiul etc...

În Alanya există alt card? (AlanyaKart)? Sau e bun cel de AntalyaKart? Unde se găsesc aceste carduri de călătorie? Le pot găsi pe vreun site aceste locații?

1 răspuns:
| blackann a răspuns:

rolling on the floor

felicitari!

aici e cel mai potrivit loc sa intrebi.