| wildlyon a întrebat:

Pentru cei care au fost in vacanta in Grecia, cum vi s-a parut? Ce agentie de turism imi recomandati?

2 răspunsuri:
| teodora12_8347 a răspuns:

HEyy eu am fost de 2 ori in grecia.bine am fost in insule.dar oricum este un loc minunat chiar merita vizitat!:X.P.S.am fost cu avionuhappy

| scarletjo a răspuns:

Grecia este o tara minunata.Ai ce vedea si te poti distra. Agentie de turism Corali(din Bucuresti). Anul trecut in august 7 nopti cazare la 3* a costat 232 euro(camera dubla).