| MaryCv a întrebat:

Pentru cei din Brașov sau care cunosc :Mi-am făcut o rezervare in weekend la Brașov la Casa Monte Verde.Cat timp faci pe jos pana în centru la Piata Sfatului? Sunt aproape? Cam în câte minute ajungi pe jos la Piața Sfatului?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google maps îți zice cu o marjă de eroare foarte mică, mai bine te uiți acolo decât să întrebi aici.
Oricum, în Piața Sfatului se ajunge repede cam de oriunde, dar habar n-am unde e pensiunea aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva minute, esti foarte aproape.

| Rotazi a răspuns:

Esti foarte aproape. Dupa colt, cum s-ar zice.

| MaryCv explică:

Mersi