| MissPinkPurple a întrebat:

Pentru cine a fost la mimosa, nisipurile de aur, vreau si eu sa stiu ce program era la masa de dimineata, pranz si seara. dau funda

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Toate hotelurile de pe litoralul bulgaresc, au acelasi program la masa, pentru all inclusiv, ultra all inclusiv(in plus fata de all inclusiv ai si noaptea), poate o diferenta de 1/2ora.
Dimineata:7-10(sau7,30-9,30)
Pranz:13-15(sau 12,30-14,30)
Cina:19-21,30
Intre mese,poti lua:pitza,spaghete,inghetata,sau un fel de mici,cornulete(fursecuri),fructe,cafea, ceai, sucuri, bere, sau fiecare hotel ce ofera.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu am fost doar la nisipurile de aur, mesele au un interval orar in care pot fi servite