| Zumbalaarebeca a întrebat:

Pentru cine a vizitat timisoara ce parere aveti va placut?

Răspuns Câştigător
| Alexutsa_8446 a răspuns:

E frumos orsu`. Dar e cam plictisitor vara in centru. Nu prea ai ce sa faci. Daca nu ar fi mallu` ala, nu prea ai avea ce sa faci big grin. Am fost asta vara acolo. Am stat 1 luna, dar m`am plictisit. Toata ziua mergeam in mall si la strand. Poate in perioada asta este frumos.

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Eu vizitez zilnic oraşul, cândva denumit " oraşul florilor ".

| deadea23 a răspuns:

Frumos dar mai bine aş alege Cluju, frumos vara, frumos iarna!

| timisoara a răspuns:

Eu sunt din timisoara dar nu e nustiuce e praf gunoaie poluare dar si lucruri frumoase gradina zoologica dar acum e inchisa centru de unde esti?

| Thunderstruck a răspuns:

Am trecut pe acolo, mi se parea boring...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mea placut mult de tot big grin

| ancaRjaibi a răspuns:

Timisoara este un oras superb, draga mea, nu spun asta pentru ca e orasul meu natal, dar toti cei ce au ajuns pe acolo nu s-au mai dat plecati.Mergi cu incredere si te asigur ca nu ai sa regreti nici macar o secunda. Mie imi lipseste mult Timisoara, acum sunt stabilita in Tunisiasad
Oamenii sunt foarte primitoari si repede ai sa-ti faci prieteni noi. Tinand cont ca esti tanara, ai unde sa-ti petreci timpul cu tot felul de activitati. Dupa cum sti, e un oras mare, dar superb.´´Timisoara dulce casa, primitoare si frumoasa´´...
Mult noroc, iar cand ajungi in TM, gandeste-te la mine.winking
pusi, ceau