| zamfira a întrebat:

Pentru Mihai de la Hi-Q: Care este cea mai frumoasa destinatie turisitca pe care ai vizitat-o? Ce anume ti-a placut cel mai mult acolo? happy

7 răspunsuri:
FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Pot să răspund și eu la întrebare? :-) Cel mai mult mi-a plăcut în Caraibe - Turks & Caicos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt Mihai de la HI-Q, dar care sunt sansele sa-ti raspunda el personal la intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca m-am inselat, intr-adevar ti-a raspuns.

| zamfira explică:

Eu cred ca va raspunde. poate nu astazi, poate nu maine, insa pana la urma cred ca ma va onora cu un raspuns. intr-adevar sunt foarte ocupati, dar daca au acceptat sa fie vedete invitate pe TPU, cred ca isi vor face putin timp si pentru noi. sunt optimista. happy

| zamfira explică:

Multumesc pentru raspunsuri. happy Voi merge cu siguranta si in Caraibe si in Hong- Kong cu prima ocazie dupa ce trece criza. laughing

MihaiSturzu
| MihaiSturzu a răspuns:

Hei! Sorry pentru intarziere, suntem la Viena, lucram la niste piese noi.

Back on topic: una dintre cele mai frumoase destinatii pe care le-am vizitat este Asia, sud-estul ei mai exact. Malaesia, Indonesia, Singapore, Filipine, Thailanda, Hong-Kong sunt locuri spectaculoase atat din punctul de vedere al exoticului naturii, cat si din punctul de vedere al diferentelor culurale... Oamenii sunt diferiti, metropolele lor sunt marete. Si... surprinzator, nici nu costa mult! happy

| abcde a răspuns:

Pentru mine ce-a mai frumoasa destinatie turistica pe care am vazut-o este cheile bicazului mi-a placut de ziua marinei