| MioB97 a întrebat:

Pentru o excursie de 2 nopti si 3 zile in Polonia, cu cazare si mic dejun inclus in pret, mi-ar ajunge in jur de 100 de euro bani de buzunar(pentru celelalte mese si intrari la obiective)?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu euro nu ai ce face in polonia, poate cu zloti... si echivalentul a 100euro e cam putin mai ales daca vrei sa mai cumperi cu vreo amintire ceva

| neutrino a răspuns:

Daca esti fata, da, daca esti baiat, nu. Dupa ochi nu realizez.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu, poate vrei si suveniruri

| vlad11222343 a răspuns:

Da poti dar iti recomand ceva :Nu cumpara tot ce vezi decat de tot ce crezi ca chiar ai nevoie sa nu arunci banii degeaba asa o sa mai te duci si cu bani acasa

| ForgotMyName a răspuns:

Cu 100 euro pe 3 zile...nu cred...mai bine 150 dar ar trebui sa dormi in hostaluri cu multe persoane.Am vazut la o emisiune cum un om a locuit in Polonia 2 zile cu 100 dolari.