| Daiana_4041 a întrebat:

Peste 2 saptamani ma duc la mare la eforie nord, imi puteti spune cateva locuri faine din Eforie sud si eforie nord?

Răspuns Câştigător
| MafiaBoy94 a răspuns:

Pei... daca te referi la locuri frumoase, cateva din Eforie nord ar fi: Plaja Debarcader; Lacul Techirghiol; Manastirea Sf. Maria Techirghiol; Pestera Sfantului Andrei; Cazino Paris Constanta. Iar din Eforie sud ar fi : Muzeul de Istorie Nationala si Arheologie din Constanta; Acvariul din Constanta; Farul Genovez din Constanta; Moscheea Mahmud al II-lea (Carol I). Cam atatea stiu... sper sa-ti fie de folos. big grin