| brandushel1234 a întrebat:

Peste 2 zile plec in Spania si am o ferma pe Facebook.Imi trebuie vreun cod sau ceva ca sa pot intra de acolo? Va rog frumos...Este urgent!

Răspuns Câştigător
| xD a răspuns:

Nu. Nu iti trebuie nici un cod.
Uita-te la asta inainte: http://www.youtube.com/watch?v=odBDAcOEKuI :P

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu trebuie nici un cod poti mere linistithappy

| neynya_4078 a răspuns:

Daca ai calculator si internet in Spania poti intra pe fcbk cu userul si parola ta.La joc nu-ti trebuie nici un cod.La ce nivel esti? Ca de la nivelul 34, m-am lasat de joc happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Internetul se acceseaza la fel de peste tot din lume, nu are importanta unde esti.

| brandushel1234 explică:

La 26...farmville...va multumesc muuuuult de tot>big grin

| brandushel1234 explică:

La nivelul 26...ms mult de raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu