| Nikcoletta a întrebat:

Planuiesc sa vizitez o țară araba cum ar fi Dubai, Egipt sau Irak. Ați vizitat vreodată una din aceste țări ce pareri aveți?
fara glume

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Irak nici gand, Egipt merge, Dubai ar fi ideal, tot ce stiu despre tara aia e legat de un var care a proiectat panouri fotovoltaice pentru o firma de prestigiu de acolo (el e inginer - proiectant/arhitect cu firma proprie) in rest orice datorie neplatita se considera crima, mai multe adunate se aplica pedeapsa cu moartea, o sa vezi masini pline de praf, alea au fost abandonate si au fugit din tara cei care le-au lasat asa.https://images.app.goo.gl/XsHj1PaQ7GqmQjNk8 mergi in zonele unde arata ca o planta in poza

| darrio2007 a răspuns:

Cine nu isi face planuri pentru asa ceva. Si tu planuiesti dar nu te vad facand asta.

| Holiday a răspuns:

Dubai nu e tara.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In primul rand, cand doresti sa mergi intr-un loc din alta tara, mergi si te informezi pe site-ul ministerului de externe. E important de aflat daca locul in care mergi este unul sigur sau nu. Irak nu mi se pare deloc o alegere buna. Egipt e ok si Dubaiul este o alegere buna. In ultima perioada foarte multi romani aleg sa mearga in vacanta in Dubai. Sfatul meu este sa citesti pe bloguri si sa vizualizezi filmulete pe Youtube, sa vezi exact cum e acolo. Eu am auzit doar lucruri bune despre Dubai.

| PedoBarbie a răspuns:

Bune de vizitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mie imi plac locatiile exotice, cum ar fi Caraibe.

| Strwberrs a răspuns:

Sunt superbehappy

| Strwberrs a răspuns:

Sunt superbe!

| Ciprian09 a răspuns:

În Irak ia bilet numai dus, ca de întors vezi tu!