| AndreeaRullz a întrebat:

Plec 4 zile in Moldova de marti! Cati bani de buzunar ar trebui sa-mi pun?(vreau sa-mi iau si cateva amintiri...)Sunt incluse 3 mese pe zi, cazarea si intralire.

5 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Se merita sa dai banii pe prostii? Eu cand eram mai mica imi luam cate 5-6 iconite de la fiecare biserica sau manastire.Nu zic ca iconitele sunt prostii dar. dadeam banii aiurea si chiar nu am ce sa fac cu ele laughing
Eu zic ca 200 de lei iti ajung... P. S: nu da banii pe prostii ca poate dupa aia o sa iti para rau, nu te pot costa o avere 3 vederi, 2 iconite, 2 carti sau ce vrei tu bratari si chestii...
Bye. si distractie placuta:*

| Bitzy a răspuns:

Sunt de acord cu ce a sp darkeyes

| Xonia a răspuns:

Eu cand am fost in excursie in Moldova am avut 1 milion jumate si a fost suficientlaughing
SI am la amintiri...vederi de la fiecare manastire, am un fel de tablou de la castelul bran, vedere de la castelul bran
Acum nu stiu poti sa iei 200 lei(2 milioane)si daca iti mai raman restul ii aduci acasa
Distractie placuta!

| devilandreeaa a răspuns:

300 lei, adica 3 milioane

Răspuns utilizator avertizat