| coolgirliasmina a întrebat:

Plec in tabara la praid si nu stiu ce sa imi iau cu mine. drumul e cam lung asa ca nu vreau sa ma plictisesc. HELP PLEASE!

Răspuns Câştigător
| ralu08 a răspuns:

O carte funny, un mp 3 sau orice ca sa asculti muzica, reviste, carti de joc daca ai cu cine sa te joci. Sa te imbraci si incalti cu ceva lejer.

1 răspuns:
| Deea_7128 a răspuns:

Pai ia-ti la tine haine, costumul de baie, ...iti poti lua telefonul si castile pentru a nu te plictisi... zhiar si laptopul daca aiwinking