| tigrahid a întrebat:

Plec la Barcelona si m-ar interesa daca biletele de transport pentru 7, 5 si 4 zile sunt valabile atat pentru autobuze cat si pentru metrou?

1 răspuns:
| DoctorulLove a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa intrebi la agentia de la care le-ai luat (sau daca nu le-ai luat inca intreaba la agentia de la care vrei sa le iei). De asemenea depinde si cu ce pleci, daca te duci cu avionul sau cu autobuzul. Daca merci cu autobuzul nu prea ai nevoie de bilet pentru transporturile in oras, daca te duci cu avionul intreaba la agentie (in mod normal ar trebui sa ai raspunsul la intrebare in contract).