| chocolate3755 a întrebat:

Plec vineri la tabara Camping din Vadul lui Voda.Nu am mai fost acolo de 5 ani, imi spuneti mie ce schimbari sunt acolo? Conditiile, hrana etc.

10 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

E.multa.ciocolata.si.apa.cam.sarata
laughing)

| blue007eyes a răspuns:

Cum poti pleca undeva dar nu stii nimic, ar trebui sa te informezi bine despre acel loc inainte

| anamaria98 a răspuns:

Pai ...intereseazate si uh de cine care a plecattt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu tot plec vineri la tabara Camping din vadul lui voda, am fost acolo vara trecuta de 2 ori, mi-a placut foarte tare de aceea ma duc si vara aceasta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu? darpretul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul 1250

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informeazate deoarece eu mercuri plec acolo dar m-am interesant putin... ca e foarte frumos...

| katy_7733 a răspuns:

E super acolo.credema

| КคTคLเภ a răspuns:

Acolo ii bine conditile is bune, hrana e gustoasa