| Victorchi2006gds a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cum se da recenzie pe booking pentru ca eu nu vad unde ar putea fi? Multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La cateva zile dupa ce s-a finalizat perioada de sedere ai sa primesti un mail sau o notificare de la booking cu posibilitatea de a lasa review

| mihai69 a răspuns:

Poți să scrii recenzii pe booking.com doar dacă ai rezervat prin acel portal și ai fost și cazat acolo unde ai făcut rezervarea. La câteva zile, primești un link unde poți scrie ce ți-a plăcut și ce nu, și să pui note.
Dacă vrei să scrii despre un loc de cazare fără să fi făcut rezervarea prin booking.com, poți apela la travelcheck.de tripadvisor.com sau amfostacolo.ro

| Nuzicnume a răspuns:

Poti lasă un comentariu doar dacă ai avut o rezervare la acea proprietate și ai făcut check out.