| teclado a întrebat:

Poate să mă ajute cineva să îmi dea un link de la comunitatea Românilor din Odessa!?
Mă apucat vreau să merg anul acesta la mare in Odesa
Dar as închiria un apartament garsoniera camera de la un Român.
Pănă acum am mai fost cu fete ce vorbeau ele rusa si luau ziarul se uitau pe net si am stat in apartament cu vedere la mare si la 250 euro/lună vara in sezon în anul 2012.

Mie nu îmi e frică de mine de război doar nu o cădea chiar pe mine
Sau doar nu o sa mă prindă chiar pe mine să mă omoare pe mine
Sunt si eu atent la avertismente internaționale si mă titrez la timp.
Mai ales că acum gata sau mai plictisit si rușii
Au mai plecat si americanii de pe acolo.
Si viața fără riscuri este ca mâncarea fără condimente

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Chiar daca vrei tu sa mergi, nu mai accepta turisti. Cam tot ce era obiectiv turistic/plaja a fost inchis pentru public.