| Geor123 a întrebat:

Pornind din Gara Brasov cum se ajunge la Amfiteatrul Transilvania? Ce am observat ca este in apropriere de Moieciul de Jos. As dori sa stiu dacă exista un autobuz sa ne lase mai aproape de locație. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De fapt este in apropiere de Cheia care este intre Moeciu de Jos și Moieciu de Sus.

Doar că de la soseau principala este de mers vreo 5 km pe drum forestier accidentat unde nu merge niciun mijloc de transport în comun. Deci slabe șanse fara mașină.

| Frank51 a răspuns:

Dacă sunteți 4 vă duc eu.