| simobeatrice a întrebat:

Pot cumpara un bilet de avion pentru cineva care e in alta tara (biletul cumparat de acolo e mult mai scump) si cum se poate trimite?

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Da, i-l cumperi din tara (cu datele persoanei respective) si cand il platesti iti apare un numar de comfirmare. trebuie doar sa-i timeti numarul. eu am cumparat pentru cineva si nu a avut nevoie de bilet deoarece oricum rezervarea este pe numele persoanei respective. arata buletinul/pasaportul si atat.

| EXIMTUR.RO a răspuns:

Salut,

Poti sa rezervi biletul la http://www.eximtur.ro/rezervari-bilete-avion.html
Plata se poate face on-line iar biletul este electronic, deci poate fi trimis prin e-mail.
Pentru mai multe detalii, nu ezita sa ne contactezi!

O zi cat mai placuta!

| anto2010 a răspuns:

Suna in strainatate cu tarife locale de Romania!
Suna in strainatate cu tarife foarte mici, ca si cind ai vorbi intr-o retea fixa din Romania! Viziteaza siteul: www.sunafoarteieftin.ro, sau poti suna la 0314792233