| Roșu_Ioana_1997 a întrebat:

Pot lua in bagajul de mana pe avion brelocuri?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca brelocul tau este dintr-un material ascutit poate fi considerat un pericol si astfel politia de frontiera nu te va putea lasa sa treci, daca este unul obisnuit, nu vei avea probleme.

| johnnny123 a răspuns:

Un "breloc" poate fi orice lucru pe care ți-l agăți de chei.
Dacă poți omorî pe cineva cu el, nu poți să-l iei în avion.

Dacă ai niște trolli cu păr colorat, poți să-i iei liniștită.

Dacă ai pe post de breloc un bisturiu, o steluță ninja sau o sticluță roz cu nitroglicerină atunci vei avea o problemă.

| Caty68 a răspuns:

Desigur!