| Grimalkin a întrebat:

Pot sa-mi iau incarcatorul + castile de la telefon si camera foto + cablul de date in bagajul de mana? Am citit pe siteul celor de la Wizz ca telefonul si accesoriile lui nu pot fi transportate in bagajul de cala.

3 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Pai poti sa le iei in geanta de mana happy dar telefonul trebuie inchis. sau poti sa vorbesti cel mai bine inauntru in avion cu o steward-esa cevahappy thinking Succes si Drum bun unde vrei sa mergi big grin

| CARMENCITA a răspuns:

Eu nu cred. Poate nu ai voie cu mobilul pornit, desi nu cred. Da un telefon si intreaba.Eu l-as lua cu mine si daca nu este voie il inchid.

| KriSSu88 a răspuns:

Da, le poti lua in bagajul de mana, nu-i nicio problema.
Calatorie placuta!